Activity Forums Fórum Euromince značky,varianty,chyborazby…….a ine.

Tagged: ,

This topic contains 35 replies, has 7 voices, and was last updated by Profilový obrázok používateľa: slizar slizar 1 year, 9 months ago.

Viewing 6 posts - 31 through 36 (of 36 total)
  • Author
    Profilový obrázok používateľa: Fidzi
    Fidzi
    Participant

Čo viete o eure? Poznáte euromince? Otestujte sa!

Aj keď platobné karty používame stále viac, vari nie je deň, keď by sme nedržali v ruke aj bankovky či mince. Vidíme ich často, ale ako ich poznáme? Otestujte sa!

Profilový obrázok používateľa: slizar
    slizar
    Participant

Ahojte, som tu s ďalšou otázkou :-) Pred časom mi volal kamarát, že má možnosť kúpiť mi dvojeuromincu z Vatikánu – farebnú. Nakoľko doteraz som nič také nemal, tak som ho poprosil aby mi ju kúpil a keď sa vráti na Slovensko mi ju donesie. Dnes som mal konečne možnosť ju vidieť na vlastné oči :) samozrejme som hneď išiel na net zistiť čosi viac o nej. Z akého je roku a podobne. Lenže som nič nenašiel.Žiadny obrázok podobajúci sa tomu môjmu. Viete mi poradiť, že čo to vlastne je ? Ďakujem

Prílohy:
    You must be logged in to view attached files.
    Profilový obrázok používateľa: Taťka
    Taťka
    Moderator

No toto asi nie je 2€ . . . chcelo by to aspoň hviedičky dookola . . . je to asi len nejaký žeton a druhá strana?

slizar
    Participant

Taťka , prikladam ďalšie tri fotky . Má všetky znaky ako dvojka až na tú zadnú :)

Prílohy:
    You must be logged in to view attached files.
    Profilový obrázok používateľa: Fidzi
    Fidzi
    Participant

Kolotočová atrakcia. Fake. Pravdepodobne nálepka na originálnej 2€ minci. Už si to mal vytiahnuté z bublinky ? TU som našiel niečo veľmi podobné. Cena 3€.

slizar
    Participant

Vytiahnuté som to nemal , ale vyzerá to tak ako si dal ten odkaz . dajake sklo ako keby na tom bolo .

Viewing 6 posts - 31 through 36 (of 36 total)

You must be logged in to reply to this topic.