O nás

Vitajte na stránke mince-medaily.com

Tento virtuálny priestor je venovaný hlavne minciam a medailám o čom hovorí samotný názov stránky, avšak svoje miesto si tu určite nájdu aj príbuzné odvetvia numizmatiky ako je notafilia a podobne.

Stránka mince-medaily.com vznikla za účelom vytvoriť pre zberateľov miesto, kde môžu nerušene komunikovať so svojimi priateľmi a známymi o numizmatike, alebo iných témach ktoré súvisia so zberateľstvom.

 Zámerom je vytvoriť alternatívu pre numizmatikov, ktorí majú okrem serióznej zberateľskej vášne aj potrebu zabaviť sa a odreagovať spolu so svojimi priateľmi. Postupne vytvoríme priestor ktorý bude reflektovať potreby a predstavy užívateľov tohto webu, čo je najlepšia cesta k tomu, aby ste sa na stránke cítili príjemne a radi sa sem vracali.

Hlavnými piliermi tohto webu sú:

1. Sekcia FÓRUM, ktoré môže zakladať každý užívateľ a reagovať môže každý, ktorého téma zaujme. Podmienkou zapojenia sa do života na tejto stránke je registrácia a prihlásenie každého užívateľa.

2. Sekcia BURZA, kde si môže každý užívateľ zverejniť svoje prebytky, alebo dopyt na materiál ktorý mu v zbierke chýba. Komentáre o cene, kvalite, či vzácnosti ponúkaného tovaru sú vítané a majú pomôcť menej skúseným zberateľom získať reálny pohľad na ponúkaný tovar.

3. Sekcia NUMITÉKA, kde budú prispievať administrátori a moderátori, zaujímavými článkami zo sveta numizmatiky, .

4. Sekcia NOVINKY, kde budú prispievať administrátori a moderátori, novinkami zo sveta numizmatiky, .

Na stránke momentálne nenájdete katalógy mincí či medailí. Namiesto toho na stránke nájdete odkazy na kvalitné katalógy iných autorov. Čas ukáže, či vznikne potreba vytvoriť aj na tejto stránke pre tvorcov katalógov.

Táto web stránka neprodukuje žiadný zisk a ani neplní funkciu eshopu.

Taťka a Helios Vám prajú veľa príjemných chvíľ strávených na našom-vašom numizmatickom portáli mince-medaily.com.

A niečo pre tých čo si potrpia na srandičky :-).

SMAILIKY

SMAILIKY